BTSO Akademi Pandemide 35 Bin Kişiye Eğitim Verdi

BTSO Akademi Pandemide 35 Bin Kişiye Eğitim Verdi

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, BTSO Akademi projesi kapsamında gerçekleştirdiği eğitimleri Kovid-19 pandemisi nedeniyle online ortama taşıyarak önemli bir ihtiyacı karşıladı.  Proje ile son 1 yıllık dönemde 80’den fazla eğitim düzenlenirken, söz konusu programlara 35 bin kişi katıldı.
 
BTSO üyelerinin iş hayatındaki başarılarına destek vermek ve profesyonel ölçülerde eğitim - gelişim hizmetleri sağlamak amacıyla hayata geçirilen BTSO Akademi Projesi eğitimleri yeni yılda hız kesmeden devam ediyor. Proje kapsamında Ocak ve Şubat aylarında 20 farklı eğitim düzenlendi. Bu eğitimlere 7 bin 500’e yakın kişi iştirak etti.
 
Video-konferans üzerinden yapılan eğitimler ayrıca BTSO’nun Youtube sayfasından da canlı olarak yayınlanıyor. İnteraktif olarak gerçekleşen eğitimlerde, iş dünyası temsilcileri sorularını da doğrudan eğitmenlere iletme imkanı buluyor.
 
BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Akademi Projesi kapsamında düzenlenen online eğitimlerin iş dünyasına rehber olduğunu kaydetti. Başkan Burkay, “Bilgiye en hızlı ulaşabilen ve gündemdeki gelişmelerle ilgili bilgi sahibi olanlar her zaman avantajlı. Bizler de BTSO Akademi ile yöneticilerimize ve çalışanlarımıza rehber olmaya gayret gösterdik. İş dünyasının taleplerine göre eğitimlerimizi belirledik. 2020 yılı eğitimlerimizde ağırlıklı olarak pandeminin ekonomiye ve iş hayatına etkilerini ön planda tuttuk. BTSO olarak firmalarımızın risklerden daha az etkilenmesini ve desteklerden daha fazla faydalanmasını istiyoruz. Oda olarak 2021 yılında da eğitimlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Tüm firmalarımızı Akademi eğitimlerimizden faydalanmaya davet ediyorum.” dedi.