Giorgio Armani’nin Yeni Koleksiyonu

Giorgio Armani’nin Yeni Koleksiyonu

Dünyaca ünlü marka Giorgio Armani’nin, grafik desenler ve koyu tonlarla hazırladığı yeni koleksiyonu dikkatleri üzerine çekiyor. Seksenli ve doksanlı yılların trend parçalarından esinlenerek hazırlanan kıyafetlerde kumaş olarak çoğunlukla ipek ve yün karışımları kullanılıyor. Yeni koleksiyonun en dikkat çekici parçalarını ise bol paça pantalonlar, dökümlü trençkotlar ve pelüş ceketler oluşturuyor.

 
Hermes ve Hodinkee’nin Yeni Saati
Fransız lüks moda devi Hermes, markanın tarihinde mekanik bir kol saati üzerine ilk kez bir iş birliğine imza attı. Dünyaca ünlü Hodinkee Dergisi ile güçlerini birleştiren ünlü marka ortaya eşsiz bir tasarım çıkardı. Yuvarlak, ince, zarif ve mavi timsah kayışıyla dikkat çeken “Hodinkee Blue” kristal kenarlarıyla da göz kamaştırıyor.

 
Salvatore Ferragamo’nun Pre-Fall Koleksiyonu
Salvatore Ferragamo’nun Pre-Fall 2019 koleksiyonunda renklerin birbiri ile olan uyumu ve dinginliği çokça hissediliyor. Dünyaca ünlü markanın yeni koleksiyonu, ünlü Ressam Bronzino’nun renk paletinden izler taşıyor. Kırmızı, koyu yeşil ve koyu mavi tonları erkek dünyasını sararken, Meilland, İngiliz Yazar Paul Bowles’ın eksantrik dünyasını da işin içine katıyor. Farklı proporsiyonlarla ikonik, modern ve minimal görünümler sağlıyor. Koleksiyonda en çok dikkat çeken parçalar paltolar olurken, erkekler için elegan görüntünün yanında rahatlık sunan eşofman pantolonlar da dikkatleri üzerine topluyor.